Logo
Facebook Facebook

Image
Autorisert Glassrådgiver
Glassfagkjeden
Bodø Glass & Ramme AS
Tlf.: 75 50 09 50
Fax.: 75 50 09 60
Mail: firmapost@bodoglass.no
Besøksadr.: Terminalveien 14
Postadr.: Postboks 595, 8001 Bodø

Kontakt / besøk oss


Tlf   :  755 00 950Image

Fax.:  755 00 960



Mail: firmapost@bodoglass.no
Besøksadr.: Terminalveien 14
Postadr.: Postboks 595, 8001 Bodø

 

Roger Henriksen
Glassmester

Tlf: 907 75 130

Roger@bodoglass.no 
 
Tommy Iversen
Autorisert glassrådgiver
Tlf. 975 14 477
Tommy@bodoglass.no

Rudi Hamborg
Daglig leder
Tlf: 908 76 255
Rudi@bodoglass.no
 
Tor Henriksen

Salgsleder
Tlf: 913 13 555

Tor@bodoglass.no


Håvard Henriksen

Prosjektleder / kalkulatør
Tlf: 406 05 453

Haavard@bodoglass.no

 
Geir Paulsen
Prosjekt kordinator
Tlf: 907 20 662
Geir@bodoglass.no

Frank Hansen
Prosjekt kordinator
Tlf. 468 57 277
Frank@bodoglass.no


Per Erik Møglebust

Produksjons leder
Tlf. 994 92 759
per@bodoglass.no


Åpningstider

Mandag - Fredag

07.30 - 16.00

 

Ved behov for øyeblikkelig assistanse utenom våre åpningstider, kan vi treffes per vakttelefon.

Den nåes ved å ringe vårt hovednummer 24t i døgnet.


Besøk oss -  Kart

Bodø Glass og Ramme a/s

Terminalveien 14

8007 Bodø

 


Vis større kart





Send melding til Bodø Glass & Ramme