Logo
Facebook Facebook

Bodø Glass & Ramme AS

Tlf.: 75 50 09 50
Mail: firmapost@bodoglass.no
Besøksadr.: Terminalveien 14
Postadr.: Postboks 595, 8001 Bodø

Kontakt / besøk oss

 


Tlf   :  755 00 950Image



Mail: firmapost@bodoglass.no
Besøksadr.: Terminalveien 14
Postadr.: Postboks 595, 8001 Bodø

 

Lars Fredrik Solberg
Daglig leder
lfs@bodoglass.no
Håvard Henriksen

Kalkulatør

Haavard@bodoglass.no

Tor Henriksen

Kalkulatør

Tor@bodoglass.no

Tommy Iversen
Leder Serviceavdeling
Tommy@bodoglass.no

Frank Hansen
Leder Prosjektavdeling
Frank@bodoglass.no
Per Erik Møglebust
Leder Produksjonsavdeling, Aluuminium
pem@bodoglass.no
Geir Paulsen
Formann / tekniker Service
Geir@bodoglass.no

Roger Henriksen
Glassmester

Roger@bodoglass.no

Elin Henriksen
Butikk / Produksjonsansvarlig, Glass
Elin@bodoglass.no



Åpningstider

Mandag - Fredag

07.30 - 16.00

 

Ved behov for øyeblikkelig assistanse utenom våre åpningstider, kan vi treffes per vakttelefon.

Den nåes ved å ringe vårt hovednummer 24t i døgnet.

 


Vis større kart








Send melding til Bodø Glass & Ramme