Logo
Facebook Facebook

Bodø Glass & Ramme AS

Tlf.: 75 50 09 50
Mail: firmapost@bodoglass.no
Besøksadr.: Terminalveien 14
Postadr.: Postboks 595, 8001 Bodø

Kontakt / besøk oss

 


Tlf   :  755 00 950Image



Mail: firmapost@bodoglass.no
Besøksadr.: Terminalveien 14
Postadr.: Postboks 595, 8001 Bodø

 

Rudi Hamborg
Daglig leder
Rudi@bodoglass.no
 
Tommy Iversen
Autorisert glassrådgiver
Tommy@bodoglass.no
Tor Henriksen

Salgsleder

Tor@bodoglass.no

Håvard Henriksen

Prosjektleder / kalkulatør

Haavard@bodoglass.no
 

Geir Paulsen
Formann, Montasjeavdeling
Geir@bodoglass.no
Frank Hansen
Formann, Serviceavdeling
Frank@bodoglass.no
Per Erik Møglebust
Produksjons leder
per@bodoglass.no

Roger Henriksen
Glassmester

Roger@bodoglass.no
 



Åpningstider

Mandag - Fredag

07.30 - 16.00

 

Ved behov for øyeblikkelig assistanse utenom våre åpningstider, kan vi treffes per vakttelefon.

Den nåes ved å ringe vårt hovednummer 24t i døgnet.

 


Vis større kart





Send melding til Bodø Glass & Ramme